Hakkımızda

Sizin İçin En KaliteliDeğerliEkonomik Çözümler Sunuyoruz

Bir mühendislik şirketi devamı olarak siz çalışma ortaklarımızın halinden anlıyor; sizler için en ekonomik, ulaşılabilir, kaliteli çözümler sunuyor, sizlere her konuda yardımcı olmak için elimizden geleni yapıyoruz.

MİSYONUMUZ

Misyonumuz, üretimde maksimum verimliliği optimum çözümlerle buluşturarak, müşterilerimize minimum maliyetler ile yansıtmaktır.

VİZYONUMUZ

CNR Flex’i doğalgaz hortum piyasasında farklı çalışma disiplini ile aranan marka haline getirmek.

Niçin Biz?

Hizmet beklentinizin, almış olduğunuz sözlerin, cevabının sizi tatmin ettiği sorularınızın ve en temel hakkınız olan taleplerinizin; bir kullanıcı olarak zamanında, eksiksiz ve en kısa sürede yerine getirilmesi için bizi tercih etmelisiniz.
0
+
İş Ortağı
0
Yıllık Tecrübe Birikimi
0
Metrekare Üretim Tesisi
0
+
Çalışan

Hakkımızda

Kurulduğu andan itibaren yaptığı her çalışma ile doğalgaz hortum piyasasına farklılığıyla damgasını vurmuş olan firmamız, resmi kuruluşunu 2015 yılında gerçekleştirmiştir. 2018 yılına kadarki süreçte üretim ve piyasada yer edineceği şirket için verdiği çalışma disiplinlerini belirleyen ve kalite sürecini temele oturtmuş firmamız 2018 yılında piyasaya hizmet vermeye başlamıştır. Kurulduğu ilk yılda 9 iş ortağı ile yola çıkmış olan firmamız, 2019 yılı itibari ile 150’yi aşan iş ortağına 1000m2 üretim tesisinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Piyasasal varlığını farklı çalışma ve müşteri memnuniyeti ile kanıtlayan firmamız; iş ortaklarına ve ikili ilişkilerinde vermiş olduğu sözleri eksiksiz ve zamanında yerine getirmenin çabasını vermektedir.

Verilen sözler zamanında ve eksiksiz yerine getirilsin diye, yaptığımız işten verdiğimiz emekten keyif alabilelim diye gece-gündüz ayrımı yapmadan üretimine devam eden firmamız piyasadaki farklı duruşunu her geçen gün katlanarak artan başarıları ile devam ettirmektedir.

WhatsApp Image 2019-12-18 at 17.52.36

Kalite Politikamız ve Temel Hedeflerimiz

Ülkemizde ve dünyada kabul görmüş, geçerliliğini koruyan yasal şartlara göre ürünlerimizin üretilmesi, standartlarına uygun tasarlanması ve yurt içi yurtdışı piyasa kaliteden taviz vermeden ilerlemek için verdiğimiz sözlerimiz;

  • Her şeyden önce birbirini koruyan ve her anında kollayabilen çalışma arkadaşlarımızla birlikte güçlü ekip ruhumuzun olması.
  • Teknolojiyi sürekli takip ederek, labaratuvarlarımıza taşımak.
  • Geçmişin yokluğundan pay çıkarıp, bugünün ihtiyaçları ve geleceğin taleplerini bir arada sentezleyerek üretim ve kalite sistemimizi koordine etmek
  • İş ortaklarımızdan aldığımız görüş, öneri, beklentileri doğru anlayarak üretim sistemimize dahil ederek faydalı sonuç alabileceğimi ve iş ortaklarımıza istedikleri yerinde cevapları verebileceğimiz düzeni sağlamak.

Kalite politikamız ve temel hedeflerimizdir.

Nasıl yardımcı olabiliriz?