CNR FLEX

HAKKIMIZDA

—–

Sektörde Söz Sahibi

Kurulduğu andan itibaren yaptığı her çalışma ile doğalgaz hortum piyasasına farklılığıyla damgasını vurmuş olan firmamız, resmi kuruluşunu 2015 yılında gerçekleştirmiştir. 2018 yılına kadarki süreçte üretim ve piyasada yer edineceği şirket için verdiği çalışma disiplinlerini belirleyen ve kalite sürecini temele oturtmuş firmamız 2018 yılında piyasaya hizmet vermeye başlamıştır. Kurulduğu ilk yılda 9 iş ortağı ile yola çıkmış olan firmamız, 2021 yılı itibari ile 150’yi aşan iş ortağına 15.000m2 üretim tesisinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Piyasasal varlığını farklı çalışma ve müşteri memnuniyeti ile kanıtlayan firmamız; iş ortaklarına ve ikili ilişkilerinde vermiş olduğu sözleri eksiksiz ve zamanında yerine getirmenin çabasını vermektedir.

Verilen sözler zamanında ve eksiksiz yerine getirilsin diye, yaptığımız işten verdiğimiz emekten keyif alabilelim diye gece-gündüz ayrımı yapmadan üretimine devam eden firmamız piyasadaki farklı duruşunu her geçen gün katlanarak artan başarıları ile devam ettirmektedir.